Lista osób certyfikowanych

Strona główna / Certyfikacja / Lista osób certyfikowanych
LP IMIĘ I NAZWISKO PRAKTYK DRAMY - NUMER CERTYFIKATU TRENER WARSZTATU DRAMOWEGO - NUMER CERTYFIKATU SUPERWIZOR METODY DRAMY - NUMER CERTYFIKATU KONTAKT MIASTO
1. Eliza Gniado   Trener Warsztatu Dramowego
nr 02
Superwizor Metody Dramy
nr 02
eliza.gniado@dramaway.pl
tel. 501 244 336
Warszawa
2. Maria Depta   Trener Warsztatu Dramowego
nr 04
Superwizor Metody Dramy
nr 03

maria.depta@dramaway.pl tel. 606 617 867

Warszawa
3.  Aldona Żejmo - Kudelska   Trener Warsztatu Dramowego
nr 01
Superwizor Metody Dramy
nr 04
aldona.kudelska@dramaway.pl
tel. 607 937 719
Warszawa
4.  Alicja Jaskulska   Trener Warsztatu Dramowego
nr 03
Superwizor Metody Dramy
nr 05
alicja.jaskulska@dramaway.pl
tel. 501 592 077
Warszawa
5.  Anna Łoboda Praktyk dramy
nr 01
Trener Warsztatu Dramowego
nr 05
  aloboda5@gmail.com     
tel. 519 878 124
Warka
6.  Paulina Grala   Trener Warsztatu Dramowego
nr 06
  paulinagrala@mowstrazacka.com
tel. 600 467 299
Warszawa
7. Patrycja Bartoszak   Trener Warsztatu Dramowego
nr 07
  patrycja.bartoszka@gmail.com
tel. 512 427 205
Warszawa
8. Antonina Mużdżak   Trener Warsztatu Dramowego
nr 08
  antonina_muzdzak@o2.pl
tel. 505 141 739
Warszawa
9.  Jacek Konopka   Trener Warsztatu Dramowego
nr 09
  konopkaj@vp.pl
tel. 506 168 054
Warszawa
10. Marek Wiernicki  

Trener Warsztatu Dramowego
nr 10

    Warszawa
11. Michał Maciejak   Trener Warsztatu Dramowego
nr 11 
   michalmaciejak@gmail.com Warszawa
12.

Wioletta Szuba - Franczak

  Trener Warsztatu Dramowego
nr 12 
 

szuba.franczak@gmail.com     tel. 534 324 000

Kraków
13. Magdalena Kaczor   Trener Warsztatu Dramowego nr 13   magda.kaczor90@gmail.com
tel. 510 697 185
Warszawa
14. Sonia Ruszkowska   Trener Warsztatu
Dramowego nr 14
  sonia.ruszkowska@gmail.com
tel. 606 421 250
Warszawa
15. Marta Skorczyńska   Trener Warsztatu Dramowego nr 15  

skorczynska.marta@gmail.com
tel. 505 827 779

Łódź