Strona główna / Zespol / Eliza Gniado

Eliza Gniado

superwizor, trener

Trener i coach (Akademia Trop, od ponad 10 lat). Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim (IPSIR) oraz Studia Podyplomowe - Zarządzanie Personelem. Dyplomowany instruktor teatralny i dramowy (drama brytyjska). Obecnie uczy się w Instytucie Gestalt.

Ma zarówno doświadczenie pracy wewnątrz korporacji (PTK Centertel) jako freelancer współpracujący z wieloma podmiotami oraz jako współwłaściciel firmy (Drama Way). Dzięki temu dobrze rozumie potrzeby organizacji, umie współpracować z działem szkoleń i rozwoju oraz biznesem. Jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadzała metodę dramy do szkoleń biznesowych. Specjalizuje się w szkoleniach rozwijających umiejętności osobiste, związane z zarządzaniem (m.in. motywacja, prowadzenie rozmów z pracownikami, zarządzanie zmianą) oraz w szkoleniach z obsługi Klienta i sprzedażowych. Prowadzi także warsztaty interwencyjne dla zespołów wokół problemów komunikacyjnych i konfliktów. Aktywnie zajmuje się coachingiem managerskim. Jest współtwórczynią i wykładowcą Szkoły Trenerów Dramy oraz innych szkół trenerskich - Akademia Trop, Firma 2000.

Pierwszy samodzielny projekt: szkolenie z umiejętności komunikacyjnych dla PTK Centertel

Największy zrealizowany projekt: szkolenie całej sieci sprzedaży partnerskiej Polskiej Telefonii Cyfrowej ERA - około 500 osób, stworzenie programu rozwijającego umiejętności sprzedażowe pracowników i kierowników sklepów, koordynacja, współpraca z trenerami realizującymi moduły szkoleniowe, ewaluacja.

Najbardziej nietypowy projekt rozwojowy: szkolenie z „Zarządzania energią" dla managerów, praca nad zrównoważonym rozwojem w czterech sferach: ciało, umysł, emocje, duchowość.

Ulubione szkolenia: szkolenia dla trenerów poszerzające umiejętności pracy z grupą i współpracy z biznesem, szkolenia z metody dramy i coachingu.

Projekt, o którym marzy: realizacja szkolenia jako elementu szerszego procesu rozwojowego organizacji zawierającego zmiany na poziomie jednostki, zespołu i organizacji.