Prowadzący

Zajęcia w Szkole Trenerów Dramy prowadzą trenerzy i superwizorzy metody dramy, którzy posiadają wieloletnie, zróżnicowane doświadczenie dotyczące pracy z grupą i indywidualne dokonania na polu dramy.

Zespół tworzą:

Aldona Żejmo - Kudelska - superwizor metody dramy

Drama? Dla mnie to spotkanie. Jego częścią jest spotkanie z drugim człowiekiem, wymiana emocji, przeżyć i myśli. Atmosfera dramy - radosna i refleksyjna zarazem sprzyja różnym odkryciom - i tym dotyczącym świata, drugiego człowieka i tym dotyczącym samego siebie.

Maria Depta - superwizor metody dramy

Pracuję dramą, gdyż jest to skuteczne narzędzie pracy trenerskiej. Poza tym prowadząc warsztaty dramowe nigdy się nie nudzę, mam poczucie, że ciągle wraz z uczestnikami uczę się czegoś nowego o świecie i relacjach międzyludzkich.

Adam Gąsecki - trener

Wstać, ruszyć ciało, poczuć przestrzeń, uruchomić emocje - w roli i w zderzeniu z racjami innych, przedstawiać i oglądać. Za te właśnie formy rozkręcania wyobraźni i intelektu cenię dramę i teatr w pracy z ludźmi.

Ewelina Rechimbach - trener

Drama to dobre narzędzie w pracy z ludźmi - pomaga otworzyć się na siebie i innych, uruchamia twórcze moce i daje poczucie radości z bycia w grupie.

Eliza Gniado - superwizor metody dramy 

Lubię dramę ponieważ uruchamia spontaniczność i zaangażowanie uczestników, pozwala sprawdzać skutki działań, bez ponoszenia ich konsekwencji.

Aleksandra Gajda - trener

Drama pozwala uczyć się poprzez emocje, a to doskonała forma nauki. 

Anna Łoboda - trener warsztatu dramowego 

Drama to metoda dzięki której to, co już znam ponownie na nowo mogę odkrywać. Z ciekawością, poruszeniem a niekiedy zdziwieniem patrząc na stare - nowe odkrycie.

Alicja Jaskulska - superwizor metody dramy

Wybieram dramę ponieważ dzięki niej uczenie się jest wędrówką w głąb duszy.

Pola Markowska - psychoterapeutka, prowadząca Trening Interpersonalny

Zobacz opinie absolwentów STD.